Resto Momento
Кошница

Ичибан

Ичибан
New Hot
Етикети: Ичибан , rm0348 , Урамаки
Ичибан
ориз,нори,смес краб,манго,сьомга,японска майонеза,унаги сос,чили
  • Кол.: 200гр
18,90 лв.